Linda Cohn Wants sportowe Wentylatory do dzielenia się swoimi Super Kibic Story

Linda Cohn Wants sportowe Wentylatory do dzielenia się swoimi Super Kibic Story

Bristol, CT – Linda Cohn poszukuje zgłoszeń wideo dla jej konkursie wideo Super Kibic. Linda szuka chłodnych, emocjonalnych, dotykanie, kreatywnych filmów pozwala na zapoznanie się z pasji bycia Super Kibic. Zwycięski film zostanie wyświetlony na oficjalnej stronie Linda Cohna na http://www.oszustwo.net/ stronie Lindacohn.net i Facebooku. Filmy muszą być zgodne z ustalonymi kryteriami, aby zakwalifikować się do konkursu.

Celem tego konkursu jest prezentacja wideo miłość wentylator dla swojego zespołu jako Super Kibic. Uczestnicy proszeni są o przybycie z najbardziej inspirujących i twórczych nagrywania w krótkim filmie (2 minuty lub mniej) .Linda wybierze 5 najlepszych filmów przedstawione http://www.oszustwo.net/zaklady-sportowe/ w dniu 14 marca. Ostateczny zwycięzca zostanie ogłoszony i zgłoszone w dniu 16 marca 2016 r ESPN Strefy Winner Gala.

Szczegóły aktu:

1. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje filmy poprzez stronę wpisu poprzez wypełnienie pól wymaganych i podać swój adres URL wideo YouTube, Vimeo lub Instagram.

2. Uczestnicy mogą również wprowadzić poprzez #LCOsuperfan hashtag przez Twitter, Instagram i Facebook. Uczestnicy mogą przesyłać swoje filmy na publicznym profilu Linda Cohn lub na ich publiczne konta na Twitterze i Instagram i korzystać z hashtag #LCOsuperfan.

Jeden (1) Wędrówki zostanie przyznana nagroda w wysokości $ 1000 wartości dla najlepszego Super Kibic Video. Sportowy pamiątki Wędrówki zastrzeżono na LCGSignatures.com. Kod rabatu zostanie udzielone zwycięzcy na swoim koncie, aby spędzić w kierunku elementów sportowych pamiątek, tylko nie gablotach.

zapisy wideo są oceniane na podstawie następujących kryteriów:

– Oryginalność filmu – kreatywność – Jak dobrze uczestnicy opisać ich historię Super Kibicekstremalnych sportów motorowych

Pracowników, członków najbliższej rodziny lub inne podmioty powiązane z Charn Media, LCG sygnatur, a Linda Cohn nie kwalifikują się do wręczanie nagród. Filmy mogą mieć więcej niż 2 minuty w długości i składać za pośrednictwem strony internetowej Linda Cohn na www.lindacohn.net/superfan-video-contest. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 13 marca 2016 roku, a zamykają o 11:59 pm.

ESPN Winner Celebration

W dniu 16 marca od 4-6 pm, Linda Cohn sama będzie ogłaszając zwycięzcę nagrody głównej w ESPN Strefy w Downtown Disney. Uczestnicy otrzymają bezpłatne karty do gry, koszulki, i butelki sportowych! Rejestracja wstępna dla zwycięzcy Partii Super Kibic jest wymagana i ograniczona do 200 uczestników. Przestrzeń czuwania zostanie udostępniony, jeżeli rejestrujący nie pokazują. W dniu 2 marca zwiedzający mogą RSVP na lindacohn.net/superfan-video-contest~~pobj. Rejestrujący zostaną wprowadzone do rysunku na 2 darmowe bilety na New York Rangers vs Kaczki gry w dniu 16 marca o godzinie 7:30 pm, Kaczki autografem krążki hokejowe, autografami New York Rangers krążki hokejowe, autografem kostury Linda Cohn i oprawiony podpisany Anaheim Ducks Jersey.Linda Cohna limitowany +5.000-ga milestone Pokaż zdjęcie będzie dostępne do sprzedaży i autografem Linda Cohn za $ 25 na imprezie.

O Linda Cohn:

Linda Cohn od dawna uważany za pioniera dla kobiet sportscasters. Ona zaszczycił nasze telewizory ponad 23 lat jako jedna z pierwszych w pełnym wymiarze czasu kotew samice sportowych. W znakomitym historii ESPN , nikt nie gościł więcej SportsCenters niż Linda Cohn.

Linda jest mistrzem w swoim rzemiośle. Ona może odnosić się do wentylatora prawdziwie sportowej, bo jest prawdziwym fanem sportu. Ona jest doskonałym gawędziarzem, który używa jej dowcip, wyobraźnia i pasja do sportów, aby historie ona doręcza ożywają. Ona łączy się z jej widzów, bo to prawdziwy rarytas. Linda Cohn właśnie obchodził swoje 5000th Sportscenter Odcinek 21 lutego 2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *